Ultra last minute putovanja. nova godina 2024. Ultra last minute putovanja

nova godina 2024Ultra last minute putovanja  Interesovanje za Egiptom čini nam, se nikada ne jenjava

Bugarska zima 2023-24. - Grčka Letovanje 2023. GARANTIRANO. BLACK FRIDAY Hit putovanja Naša preporuka Europska putovanja zrakoplovom Europska putovanja autobusom Daleka putovanja Krstarenja Hrvatska Wellness & vikend aranžmani Skijanje. • Istanbul 15. Hurgada • Letovanje 2023 • Last minute ponude • Egipat. 12. Kategorija: A. Crna Gora 2023. decembar | 4 noćenja. ALANJA LETO 2024. ULTRA ALL INCLUSIVE. Vikend putovanje. Destinacija. Pogledajte naše aranžmane, kao i first minute i last. saznajte za last minute ponude aranzmana i putovanja turistiČkih agencija i u poslednjem trenutku uplatite aranŽman po povoljnim cenama i putujte jeftinije od drugih!Trenutno ne postoji ni jedna Last Minute ponuda za ovu destinaciju. Metropole i znameniti gradovi, Nova godina 2024, Jesenja putovanja. Kuba - Varadero i Havana - 28. Last Minute - Istanbul. Osoba u apartmanu. 629 €. GARANTNA polisa za slučaj insolventnosti i radi naknade štete osiguranika (limit pokrića 250. i 13. Najnovije vesti vezane za temu Ultra last minute. Hit putovanja Naša preporuka Europska putovanja zrakoplovom Europska putovanja autobusom Daleka putovanja Krstarenja Hrvatska Wellness & vikend aranžmani Skijanje Mediteran Adventska putovanja Novogodišnja putovanja Zimski praznici. oktobra, po osobi: Hoteli 4* od 595 € i Hoteli 5* od 661 €. Za sezonu leto 2024 najveća ponuda all inclusive letovanja avionom je definitivno na Kritu, gde na svakih 10/11 dana leti redovna linija Beograd - Heraklion. Cene za sve hotele i aranžman sa 13 noćenja pogledajte u programu putovanja. Limasol, Ayia Napa. Termin polaska: 29. Svakog 11. Iskustva naših putnika pokazuju da joj se svi rado vraćaju. ultra-last-minute. že za 309 EUR. Turska 2023. 05. I First minute ponude I Daleke destinacije I Evropske metropole I Autobuske ture I Wellness & Spa Sigurni smo da će naša Last minute ponuda za letovanje 2023 ulepšati vaš plan putovanja. Energetski certifikat 1. novembar; 2. Jedinstvena kultura, topla klima, lepa priroda i potpuna usaglašenost sa evropskim standardima – šta vam je još potrebno za dobar letnji odmor? AQUA TRAVEL v am nudi da provedete nezaboravno leto i posetite najbolja mesta u Grčkoj tokom. Više informacija pogledajte u programu putovanja. ZAPADNA KASANDRA / APARTMANI. First minute. Turistička agencija Dream Land - Beograd vam nudi najpovoljnija Zimovanja - skijanje, Letovanja, Novogodišnja putovanja, Evropski gradovi, Putovanja za Prvi maj i Uskrs, Krstarenja, Daleka i egzotična putovanja, Wellness & Spa. Nalazi se na. *Vse cene so EUR, informativne in veljajo na osebo ob. Više o korištenju osobnih podataka pročitajte ovdje. Pefkohori apartmani last minute 2024 / Grčka Last minute ponude apartmani Pefkohori / Letovanje u Pefkohoriju last minute / Grčka last minute ponude apartmani Pefkohori / Grčka Pefkohori apartmani last minute - Pefkohori se nalazi na 750 km od Beograda i po svom izgledu se delimično razlikuje od Pefkohorija. Last Minute - Hurgada. Ako nađete jeftinije čak i na turističkim portalima, vraćamo razliku!Turistička agencija Barcino Tours d. Ultra Last Minute. novembra! Autobuski prevoz i 3 noćenja sa doručkom u hotelu sa 3* u Montekatiniju za 125 €, po osobi. Filtriraj po datumu Kliknite na gornje elemente da biste filtrirali. Nova godina 2024. Hurgada | Last Minute - NOV / DEC (pdf) Hurgada | Nova godina - 30. godine od kada je i zvanično počeo da se proslavlja u našoj zemlji. Termin polaska: Jun - Septembar | 3 i više noćenja. Daleka putovanja i zašto su nam potrebna. Paket aranžmani, LAST MINUTE, avion, transfer, hoteli u letovalištima, Antalija, Lara, Belek, Side, Kemer, Alanja. Licenca: OTP 37/2022 od 07. Za dodatne informacije pozovite na +381 11 6305500. Last minute u Hrvatskoj 2023 nudi smještaj na cijeloj jadranskoj obali u prvatnim apartmanima i sobama po povoljnim cijenama. Grčka Last minute Avionom – Letovanje počinje već na aerodromu. 23 & 05. Last minute - Wellness i spa pozitivno utiču na zdravlje i psihološku stabilnost gosta. Grcka 2024, Turska, Italija RAPSODY TRAVEL First Minute putovanja. ultra-last-minute. Last minute Evija ,Leto 2023, Edipsos Hotel Banbus, Grcka Last minute, Last minute 2023, Evija letovanje 2023,. Evo jedne “ Ultra Last minute” aviokarte za Brussels iz Pule. Specijalne ponude agencije Fibula Travel će se objavljivati svakodnevno tokom 2023. 06; 13. Last Minute leto 2023, letovanje 2023 Grčka, Turska, Egipat, Tunis, hoteli, apartmani. Last Minute - Toskana. decembar | 1 dan. godina - Rim. Godinama unazad Turska važi za destinaciju sa najkvalitetnijom hotelskom ponudom i uslugom. 000 din L etovanje 202 4: Gr čka apartmani, Grčka hoteli , Turska avio, Turska autobus, Egipat, Crna Gora, Albanija , autobuski prevoz, sopstveni prevoz, evropski gradovi, last minute ponude. Zapljuskuju je četiri mora: Crno, Mramorno, Egejsko i Sredozemno, sa oko 8. 1 2 3 4 LETO 2024 | FIRST MINUTE POPUSTI ZA RANI BOOKING! Akcija HOTEL MAXX ROYAL KEMER 5* - Kemer / Turska Hotel Maxx Royal Kemer nalazi se u Kemeru; Kiriş na svojoj plaži, oko 6km od centra. Skanes-Monastir letovanje 2022. 12kn) LAST MINUTE PUNAT - uživajte u luksuznom Hotelu Kanajt 4* uz 1 noćenje s doručkom za 2 osobe u predivnom ambijentu uz korištenjem wellness sadržaja. 8. Mesec. Cene za sve polaske pogledajte u programu putovanja. Za hotele u Grčkoj za leto 2024. First minute. FIRST MINUTE. Banjski i spa turizam; Daleke destinacije; Gradovi Evrope; Jesenja putovanja; Letovanje 2023; Nova godina;. RAPSODY TRAVEL Turistička agencija. 07. 04. MADRID (Avionom) - ULTRA LAST MINUTE POPUST 50 €! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 4 noćenja sa doručkom u hotelu Dwo Colours Alcala 4* za SAMO 599 € (po osobi). 2. 2024. Last minute ponude turističke agencije Big Blue. garantovan polazak. dec. Turska letovanje – Istočna Trakija, deo Turske u Evropi, razdvojena je od Anadolije Mramornim morem, Bosforom i Dardanelima. Destinacija. / 11 noći sa cenom od 579€;Last Minute - Venecija. Vrnjačka Banja (Srbija) - Hotel Tonanti 5*. dec. Vikend putovanje. Tunis Last ponude / Tunis Last minute aranžmani / Ultra last minute Tunis Specijalne ponude - Tunis letovanje 2023 Najjeftinija putovanja / Akcije - Leto - Na stranici Leto 2023 i Tunis Last ponude letovanje 2023 možete pronaći najbolje i najpovoljnije ponude na turističkom tržištu - najjeftinija letovanja i putovanja. Last Minute - Venecija. 1. Kopaonik (Srbija) - Više različitih objekata. 12. 2024. Turska letovanje 2023 last minute aranžmani avionom, izbor je na vama, a naše najpovoljnije ponude za Tursku su već spremne. HOTEL VALAMAR DIAMANT - SILVESTRSKI PAKET 4. decembra! Kompletan cenovnik za sve termine polazaka i vile pogledajte putem linka u programu putovanja. Crna Gora, PUTOVANJA „Divlja lepota“ je turistički slogan kojim se opisuje jedna od najmlađih evropskih država - Crna Gora. 03. 02. 2024. Akcijska cena 204,00 €. Termin polaska: Jun - Septembar | 7, 10 ili 11 noćenja. Kuda želite za vikend? Ako razmišljate gde biste mogli da otputujete na odmor, kupujete i zabavite na pravom ste mestu. Direktorica: Ksenija Marošević. - 17. Popust važi za online rezervacije na sajtu agencije. Termin polaska: Maj - Septembar | 10 noćenja. 4; 1. Specijalizirani smo za organizaciju Europskih i dalekih putovanja, ljetovanja na Jadranu, ljetovanja na Mediteranu, skijanja, krstarenja,. 06; 13. Travelland i Ultra LAST MINUTE: Prvi maj u Egiptu, All inclusive za 580€. Last Minute - Toskana. Zahvaljujući velikom trudu i konstantnom zalaganju već 24 godina unazad uspeli smo da se izborimo za poziciju iskusnog i pouzdanog organizatora putovanja u zemlji i inostranstvu sa. Turska leto 2024 - Antalijska regija, avionom. PLANA TOURS osnovana je kao Turistička agencija u privatnom vlasništvu u martu 1990 godine. Last minute ponude sa popustom 10-50%. 12. Leto 2023 Turska avionom. Hedonic travel je turistička agencija sa višegodišnjom tradicijom, pozicionirana na dve lokacije u samom srcu Beograda, uspešna u osvajanju najpopularnijih. Srbija; Evropski gradovi; Last Minute Putovanja;. Nova cena: od 89 €. 12. Last minute. • Torino 14. Letovanje 2023. Proverite naše Last minute i Specijalne ponude rezervišite. LAST MINUTE 11. Last minute putovanja u 2020. Usluga. ‐ predstvanik organizatora putovanja je obavezan da dočeka i isprati putnike i vrši obilaske prema rasporedu U slučaju neadekvatnog smeštaja ili. Preto nám pošlite nezáväznú objednávku čo najskôr, aby sme vám vedeli najrýchlejšie zrealizovať vašu Ultra last minute dovolenku za skutočne. 72 rezultat (a) Kataloški prikaz. Krabi, Pi Pi ostrvo i Puket - 08. Zemlja bogate tradicije i istorije, idealna za odmor, šoping i zabavu za sve generacije. 2399 %23. godine za Siciliju, Sardiniju, Lido di Jesolo i Rimini - neka od najlepših mesta za odmor u Italiji, koja pružaju mogućnost obilaska brojnih kulturno-istorijskih znamenitosti u okolini. Advent u Zagrebu - Popust 20%! Autobuski prevoz i troškovi organizacije putovanja za 39 €, po osobi. Last minute putovanja. Last Minute - Venecija. 09 – 29. OD 16 EVRA PO OSOBI. Last minute ponuda vazi do popune kapaciteta. 4; 1. 09 - 05. Ostale destinacije. Pefkari,Limenarija,Letovanje 2023,Grcka ostrva,Grcka 2023,Tasos aranzmani,Tasos apartmani. 026 / 4150018 i 4150019, avio karte 026 / 4150017 . Pogledajte First Minute Grčka 2024 ponudu i rezervišite svoj odmor po najboljim cenama na tržištu! Cene su sa First Minute Grčka 2024 popustima. Najčešća pitanja. Nije pronađena nijedna ponuda koja odgovara zadatim parametrima. Strana. Prijavite se. SPECIJALNA PONUDA! LAST MINUTE : ANTALYA LETOVI 28. Putovanja autobusom 2024 Putovanja avionom 2024. 2023. Hurgada jesen zima• Egipat All inclusive letovanje. Travelland, Filip Travel, Odeon World Travel, Sole Azur. Ostrvo za koje Srbe veže nešto mnogo više od prelepih plaža, to je mesto gde su ispisane najtužnije ali i najveličanstvenije stranice srpske istorije. novembar; 2. Putovanja "last minute" postala su vrlo popularna poslednjih godina. 470000057595 First minute, Last minute, Redovne, Sezonski popust, Smeštaj na vaučere 5. ULTRA LAST MINUTE. // Tekući račun 155-0000000039052-30 kod Halk banke// Lice ovlašćeno za reklamacije je Jovana Đorđević. Turistički vodič. Molimo Vas da sve informacije proverite direktno u agenciji putem telefona, e-mail-a ili lično. Popust 22%. Popusti do 50%! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 6 all inclusive noćenja, po osobi: Hoteli 3* od 507 €, Hoteli 4* od 426 € i Hoteli 5* od 496 €. Odlučite se na polazak u zadnji čas i uštedite! Specijalne ponude agencije Fibula Travel će se objavljivati svakodnevno tokom 2023. Opšti uslovi putovanja; Podaci za identifikaciju firme; Osiguranje garancije putovanja; Akt o bezbednosti i privatnosti podataka; Pravilnik o. Grčka leto 2024!Proverite i rezervišite!. Ultra All Inclusive. Vikend putovanje; Last minute; Stara cena: 59 € Popust 34%Hurgada LAST MINUTE! Hurgada Air Cairo redovna linija; Zimovanje 2023-24. 4; 30. rs. 11. Mesec. Last minute. GRČKA HOTELI FIRST MINUTE PONUDE. Putovanja Terme Laško, Terme Olimia,. com Marije Bursać 6, VrbasL etovanje 202 4: Gr čka apartmani, Grčka hoteli , Turska avio, Turska autobus, Egipat, Crna Gora, Albanija , autobuski prevoz, sopstveni prevoz, evropski gradovi, last minute ponude. decembra! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 3 noćenja sa doručkom u nekom od hotela iz lanca Raeli 3* u Rimu za 639 € (po osobi). Uživajte u neograničenom skijanju na vrhunskim stazama, luksuznom smeštaju i brojnim dodatnim pogodnostima. Upoznaj s Nasmijanim plemenom povijest drevnih Maja i poluotok Yucatan, uživaj na pješčanim plažama u Playi del Carmen, probaj razne meksičke specijalitete i prepusti se odmoru života u veselom Meksiku! Iskoristi ultra last minute cijenu i pridruži nam se! 1590 €. Hurgada LAST MINUTE! Hurgada Air Cairo redovna linija; Zimovanje 2023-24. NAPOMENA: PAKET ARANŽMAN (Cena po osobi za 10 noćenja sa prevozom) Uz program važe opšti uslovi putovanja agencije „TRANŠPED TOURS“ d. Hrvaška, Reka. nove destinacije, hit destinacije, preporuke za putovanja, ideje za odmor, najljepši gradovi, najljepše plaže, putovanja europom, putovanje za djecu i odrasle, povoljno putovanje, tople destinacije. Hedonic travel je turistička agencija sa višegodišnjom tradicijom, pozicionirana na dve lokacije u samom srcu Beograda, uspešna u osvajanju najpopularnijih. 10. Putovanja za dvoje. padova - putovanje autobusom iz sarajeva,first minute , doČek nove godine. Last Minute - Hurgada! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 6 all inclusive noćenja, po osobi: Hoteli 4* - od 449 € i Hoteli 5* - od 479 €. decembar | 3 noćenja. Natrag na vrh. Danas je to Preduzeće za turizam, saobraćaj i trgovinu d. Last minute. // Matični broj 20106182 // Zaplanjska 32, Beograd, Voždovac // 011/616-1109, [email protected] // Licenca OTP 183/2021 kategorija A od 19. putnička agencija, Zagreb, Teslina 14, tel +385 1 4832141, Početna destinacija Vašeg putovanja, najbolji izbor putovanja, first minute i last minute aranžmani. POSEBNA PONUDA {{ trip. Letovanje na Krfu. . Bled i Ljubljana, Advent; 02. Last minute putovanja su odlična prilika da po nižoj ceni posetite željenu destinaciju. Vikend putovanje. Tunis letovanje 2024. Država. Zimovanje 2023-24. 3. zagreb - advent. Meksiko akcija iz Zagreba. Turska leto 2024 - Antalijska regija, avionom. Trenutno ne postoji ni jedna Last Minute ponuda za ovu destinaciju. novembra). Po Last minute cenama možete se odlučiti za neki od sledećih paket aranžmana na 9 i 10 noćenja tokom oktobra: . Agencija Sole Azur. LAST MINUTE - GRČKA APARTMANI. 2024. Stara cena: 169 €. Jagodina 1. Ostrvo Krf ima površinu od 590 kvadratnih kilometara, pripada Jonskom arhipelagu, a zapljuskuju ga vode Jadranskog i Jonskog mora, i nalazi se na najzapadnijoj tački Grčke, tačno na ulasku u Jadransko more. Hotel Katarina 4* , Last minute do 20% do 31. Dvodnevna putovanja. English Deutsch Français Español Português Italiano Român Nederlands Latina Dansk Svenska Norsk Magyar Bahasa Indonesia Türkçe Suomi Latvian Lithuanian česk. O namaTurska FIRST MINUTE popusti! Iskoristite snižene cene za prve polaske, letujte po last minute cenama! All inclusive usluga, 10 noćenja, direktan čarter let. Svaki dan nova putovanja na Last Minute Ponude. TURSKA FIRST MINUTE PONUDE • LETO 2023 • DIREKTNI ČARTER LETOVI NA 8, 11, 12 i 15 DANA. All inclusive. Dobrodošli. o. Letovanje u Turskoj 2023 direktnim avio čarter letom agencije Fibula. Zašto onda svi ne bi čekali poslednji momenat za uplatu i ultra last minute ponude? Generalno, ovaj način organizacije puta može biti prilično neizvestan, jer nemate. O nama Blog Opšti uslovi putovanja Online za. -. Iako nastojimo da ga redovno ažuriramo, postoji mogućnost različitih informacija od trenutno važećih. OD 16 EVRA PO OSOBI. 12. Detaljnije. Krf 2024 • First minute. Limasol, Ayia Napa. Supernova Travel, Travelland, Odeon World Travel. o. Termin polaska: Novembar - Mart | 3 noćenja. 01. Rim (Italija) - Hotel 3*. Tretmani ljepote 173. Tržište se malo raščistilo i sada mnogo više unaprijed traže putovanje i planiraju. Jedinstvena kultura, topla klima, lepa priroda i potpuna usaglašenost sa evropskim standardima – šta vam je još potrebno za dobar letnji odmor? AQUA TRAVEL v am nudi da provedete nezaboravno leto i posetite najbolja mesta u Grčkoj tokom. BRZI LINKOVI. Baza privatnog smeštaja, sa velikim brojem oglasa i proverenim kvalitetom usluga. ZAPADNA KASANDRA / APARTMANI. Kontakt. 2023. 300 km obale, a primorje ima idealnu klimu koja omogućava letovanje i uživanje na peščanim plažama i u slikovitim mediteranskim. Rezervišite hotel po last minute ceni, u centru ili na plaži. Letovanje 2023 • Avio • Bus • Sopstveni prevoz. Jesenje putovanje. Detalje ponude pogledajte u programu putovanja. autobusom. ADVENT BRATISLAVA 16. POLASCI OD 01. Grčka ima oko 11 mil. Italija letovanje 2023 avionom. SAZNAJTE ZA LAST MINUTE PONUDE ARANZMANA I PUTOVANJA TURISTIČKIH AGENCIJA I U POSLEDNJEM TRENUTKU UPLATITE ARANŽMAN PO POVOLJNIM CENAMA I PUTUJTE JEFTINIJE OD DRUGIH!Putovanja. 00 h Grčka letovanje 2024 • FIRST MINUTE. Last Minute - Hurgada. GARANTNA polisa za slučaj insolventnosti i radi naknade štete osiguranika (limit pokrića 250. Visoke planine se usecaju u Grčku od albanske granice na severu do Korintskog zaliva na jugu. Popusti do 13%! Autobuski prevoz i 2 noćenja sa doručkom u hotelu HB1 Neudorf 3* za 135 €, po osobi (polazak 23. Pothodnik Gl. tel: 01 6522 322. 06. Turistička agencija Robinson, first i last minute ponude: Plovdiv, Jezero Komo, Sveti Naum, Sofija, Monca, Đenova, Lugano, Milano, Ohrid, Skoplje, Struga, Italija. je GRATIS!RAPSODY TRAVEL, Beograd, LETO 2024 Last Minute, Evropski gradovi. Daleka putovanja - first minute ponude. godine, pripremili smo za Vas široku ponudu hotela, od 3 do 5 zvezdica, u najatraktivnijim turskim letovalištima. 04. VIVA Travel. Saznajte koje last minute ponude su deo trenutne Balkan Fun preporuke i. Sredinom meseca jula, koji se smatra vrhuncom sezone, ovde se održava art festival i tom prilikom možete gledati ulični performans arapskih umetnika i slušati poeziju. CJ Premium Medical 65. 12. Hrvatska 2023. Metropole i znameniti gradovi, Šoping ture, Jesenja putovanja. Razloga za to je zaista puno, ali među glavnim „krivcima“ su odlični hoteli sa inclusive uslugom, fenomenalni izleti i peščane, uređene plaže. Samo odaberite svoju destinaciju i uživajte na putovanju. ponuda. Popust 60 € za rezervacije do 1. VIVA Travel. 02. Budimpešta,. Ostrvo je dugo bio raskršće između Evrope, Azije i Afrike, a još uvek su prisutni mnogi tragovi drevnih civilizacija - rimske, vizantijske i venecijanske. 2021. Putovanja autobusom 2024 Putovanja avionom 2024. LAST MINUTE - HURGADA. co. Last minute. Last Minute - Hurgada! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 6 all inclusive noćenja, po osobi: Hoteli 4* - od 449 € i Hoteli 5* - od 479 €. . Apartmani i hoteli. Pratite i našu Egipat last minute ponudu i doživite nezaboravno letovanje 2023. 68 rezultat (a) Kataloški prikaz Kalendarski prikaz. Nova cena: 139 €. Villach, Klagenfurt i alpska jezera, Advent; 02. Individualna. First. Ultra All Inclusive 2817. Kranjska Gora; Nova Godina,. Turska aranžmani povoljno i letovanje dvoje dece gratis u Turskoj 2023. 2399 %16. Filtriraj putovanja. Kipar leto 2024. Last minute kompas. City Break – Povratne. Cene za sve polaske i aranžmane sa 2, 4 ili 5 noćenja pogledajte u programu. Kontakt. i 25. Ilica 49, galerija Obrtničke komore. First Minute popusti do 15%! Popusti su odobreni za paket aranžmane u hotelima sa 3*, 4* i 5*. Izleti po Srbiji – Region. Paralija (Grčka) - Vile Kromlidis i Plaza. Apartmani i hoteli. Iskoristite popuste iz naše first minute ili last minute ponude i vrlo jednostavno rezervišite svoje putovanje 24/7 on-line ili na [email protected] letovanje 2024 - Prava šansa da promenite svakodnevnicu i upoznate jednu od najznačajnijih turističkih destinacija na svetu koju karakteriše veliki broj resort centara – je Turska . Popust do 12%. novembra! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 3 noćenja sa doručkom u hotelu sa 3* ili 4* za SAMO 479 € (po osobi). Spa putovanje - Banje Mađarske. 09. Zahvaljujući bujnoj vegetaciji i povoljnoj klimi, Krf nosi epitet – zeleno ostrvo. Program putovanja, uslovi i način plaćanja sadržani su u važećem cenovniku izabrane destinacije, na dan uplate, koji je sastavni deo ove ponude. jun 2023) Cena transfera Novi Sad-Aerodrom i Aerodrom-Novi Sad za FANTAST putnike: *Besplatno (Novi Sad-Aerodrom) i 20 €. Republika Grčka izlazi na Egejsko, Jonsko i na Mediteransko more. Turistička agencija Barcino Tours d. Putovanje za Dan primirja. Tunis First minute. Popust do 12%! Autobuski prevoz, gradska turistička taksa i 3 noćenja sa doručkom u hotelu Globus 3* za 149 €, po osobi (polazak 22. BiGputovanja - obidjite ceo svet sa nama: first i last minute putovanja, letovanja, zimovanja, krstarenja, izleti, bus, avio karte, putno osiguranje…Krit (Grčka) - Hoteli 3*, 4* i 5*. Dominikana - 02. Obchodní podmínky; Ochrana. 00 sati. Pratite nas na. Iskoristite priliku da sa Filipom letujete na vašim omiljenim. Jesenje putovanje; Last minute; Stara cena: 779 € Popusti do 34% Last minute ponude – Grčka, Turska, Egipat, Tunis, Kipar…; Ultra last minute ponude, akcije i sva sniženja koja postoje se mogu pronaći ovde. Marmaris je udaljen oko 130 km od aerodoma u Bodrumu i oko 90 km od aeordroma u Dalamanu. Agencija Sole Azur u svojoj ponudi ima aranžmane za letovanje 2023. LAST MINUTE PONUDE 2024. Turska leto I First minute ponude I Letovanje 2024. Last minute Hurgada najpovoljnije ponude i jedinstvena prilika. First minute. 01 6522 322. Putujte jeftinije, najpovoljnija Last minute putovanja avionom i autobusom u europske i daleke destinacije. Metropole. Iskoristite najveće FIRST MINUTE - popuste za RANI BUKING kada možete uštedeti i do fantastičnih 60% od cene aranžmana. DALEKA PUTOVANJA. 1. U ponudi turističke agencije Odeon World Travel su i ovog leta putovanja avionom i letovanje na ostrvu Majorka. Turistička agencija MAYAK TOURS DOO. Popust do 16%! Avio prevoz, aerodromske takse, transferi i 3 noćenja sa doručkom u hotelu Delta 3* za 359 €, po osobi (polazak 8. Istraži. 1. 2) garancija najnižih cijena (takse ukljucene u cijenu!) 3) odabir aranžmana iz Vašeg doma. Metropole i znameniti gradovi, Krstarenje, Putovanja za mlade, Prolećna putovanja, Sretenje, Šoping ture, Nova godina 2024, Jesenja putovanja, Prvi maj. u Grčkoj. Putnici 2 Odrasle osobe. Uz ovaj program važe Opšti uslovi putovanja turističke agencije Clock Travel koji su sastavno deo prijave putovanja. - Azurna obala. Ohrid Nova Godina 2024. last minute popusti. Supernova Travel, Travelland, Stephany World Travel. Ultra All Inclusive 2817. 23. Kon Tiki I Zimovanje 2023/2024.